sufity napinane warszawa

Kontakt

Trzeci wymiar

WAM-ART  Sp. z o.o.

Ul. Łąkowa 30

05-300 Mińsk Mazowiecki

 

biuro:
+48 602 659 893

 

biuro@stolica-barrisol.pl

 

 

Jak powstają formy przestrzenne

 

Aby powstał tak zachwycający trójwymiarowy element, konieczne było wypracowanie specjalnej technologii, pozwalającej na tworzenie brył przestrzennych o nieregularnych kształtach.

Szeroka gama profili montażowych pozwala na wykonanie dowolnej formy przestrzennej

 

Sztab fachowców przez lata tworzył coraz to nowe aluminiowe profile montażowe, tak aby możliwe się stało wykonanie dowolnego kształtu, z jednoczesnym zachowaniem walorów estetycznych i standardów bezpieczeństwa.

 

Powstało w sumie kilkadziesiąt różnych profili i elementów montażowych, z których większość można dodatkowo wyginać w celu uzyskania obłych kształtów.

Projektowanie konstrukcji wspomagane jest komputerowo w systemach CAD.

 

Zaawansowany proces produkcji powłok

 

Również w dziedzinie wykonywania powłok sufitowych, od wielu lat prowadzone są przez Barrisol badania, które doprowadziły do perfekcji nie tylko proces produkcji sufitów lecz także wykonywania dowolnych kształtów, idealnie dopasowanych do przestrzennej formy.

 

Kształty powłok opracowywane są przez inżynierów w systemie CAD oraz wycinane na wielkoformatowym ploterze stołowym, a następnie zgrzewane i obrabiane na zaawansowanych maszynach sterowanych cyfrowo.

 

Fachowy montaż

 

Wiedza techniczna przekazywana certyfikowanym instalatorom przez Barrisol, szereg szkoleń praktycznych, staże a także odpowiedni sprzęt i oprogramowanie, pozwalają na sprawne wykonanie przez nich wszelkich nietypowych kształtów.

Profile stanowiące konstrukcję oraz profile montażowe, wykonane z aluminium, są nitowane ze sobą, zgrzewane lub spawane , w celu uzyskania maksymalnej sztywności i trwałości.

Wszelkie prawa zastrzeżone, jakiekolwiek użycie materiałów bez zgody autora będzie surowo karane.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.